| balintsebastian a întrebat:

Am o problema: la Star Wars Jedi Academy imi arata doar un singur fel de sabie (aia clasica), cum sa fac sa le am si pe celelalte (doua sabii sau sabia cu doua capete)?
P. S.:Nu e mod.

Răspuns Câştigător
| ValerieCantDance a răspuns:

Trebuie sa joci la campanie(single player) si pe la jumatatea jocului o sa poti sa iti alegi intre clasica/2 sabii/sabie dubla happy

2 răspunsuri:
| username a răspuns:

Cu cata vansezi in joc, cu atat deblochezi mai multe...chestii (nu imi vine cuvantul in cap). O sa vezi ca primesti diverse culori pentru sabii, costume etc.

| Ciobanu_Sergiu_1995 a răspuns:

Dati-mi si mie un sait de sabii la jedy academy plizzzzzz