| InTheAir a întrebat:

Am primit mai demult de la cineva o prezentare ( animatie ) dar era in Word, cu un fel de bloc, cu 4 etaje. si cel de la nu stiu care etaj deranja vecinii ca asculta muzica, apoi un altul l-a inundat pe cel de sub, apoi altul s-a dus cu un pistol la cel de sub el. si intr-un final a luat foc blocul. Ma poate ajuta cineva?

3 răspunsuri:
| InTheAir explică:

Daca o are cineva, sau stiti vreun link unde o pot gasi.

| Amachia a răspuns:

Cu vrei sa te ajutam noi? ca ai prez doar acea animatie si apoi ai intr daca te apote ajuta cineva...cu ce? thinking
fi mai explicit/-a

| Amachia a răspuns:

Aaaham...
nup straight face
nu am auzit de ea

Întrebări recente