| crazygirlyo a întrebat:

Am reusit din greseala sa ma ard cu tigara pe picior.cu ce pot da sa scap mai repede de semn? e bine sa storc basica care mi. a aparut? sau cu ce sa dau pe ea?

Răspuns Câştigător
| ladygaga a răspuns:

Dai cu crema de galbenele.
este buna pentru arsuri

4 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Nu-i bine sa storci basica, te va ustura si mai tare. Pune compresa cu zeama de varza sau ceai de patlagina. Si lasa-te de fumat, vezi ce poti pati din cauza asta?winking
Serios, nu conteaza deloc ca riscul de cancer este mai crescut pentru tine? Sau ca ai respiratia urat mirositoare, ca unghiile si dintii se ingalbenesc de la tigara?

| andreutz99 a răspuns:

Daca o storci poate curge puroi sau nu depnde si daca nu vrei sa o storci las-o pana se desumfla

| Andreiutz_4276 a răspuns:

Nu e bine sa o storci, dar altadata, daca te mai arzi, imediat pune niste miere, si in felul asta nu ramane nici semn.

| alexcump a răspuns:

Ar fi bine sa vada ai tai love struck Sa vada ca fumezi, si sa te lasi.