| davidtm a întrebat:

Am si eu o problema, am windows 7.
mi-am instalat tema alienware si acum vreau sa fie startu cel vechi icoanele cele vechi. tema cea veche...
cine raspunde corect
funda+vot

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| gozy a răspuns:

Dai pe butonu de windows control panel change the theme si pe urma dai clic pe o thema. daca nu merge asa intri in c windows -resources- theme si stergi thema de acolo in caz ca ai instalat uxthemepacher daca nu prima varianta

| soul2soull a răspuns:

Apesi start si scrii acolo system restore si ai dai pe rezultatul gasit respectiv system restore clik se va deschide o fereastra ai dai next si ai sa vezi punctele unde sau facut salvari ale systemului alege unul inaintea instalarii temei si next... se va restarta.
Asta in cazul in care ai activ system restore daca nu ai