| BogdanPapuc a întrebat:

Am si eu o problema : Nu mi se potriveste nici o frizura am forma capului care nu stiu ce frizura i s-ar potrivi poate ma ajutati voi cei care stit big grin va rog mult de tot big grinhappy

8 răspunsuri:
| Maariiaa a răspuns:

Bună,
Nu îți știu,, forma capului " așa că nu mă pot pronunța la o frizură.
Mergi la frizer, o să îți prezinte un catalog și o să îți dea și sfaturi.

Bafă!

| EuSiDoarAtat123 a răspuns:

Pai zine ce forma are capul tau "am forma capului care nu stiu ce frizura i s-ar potrivi". Sczz dar depinde, e ovala, rotunda, patrata, in forma de inima...Arata-ne o poza sau gaseste o vedeta care seamana

| obsercvayr a răspuns:

Spune-mi te rog, cum vrei sa te ajutam, daca nu ne dai o poza cu tine?

| DavidoW a răspuns:

Lasa-ti parul mai mare, dupa care mergi la o frizerie sa il filezi, cumparati un tub de fixativ si spuma (gelul il face sa para ud, nu mai e la moda) si incearca sa eviti populata creasta laughing. incearca sa fii cat mai deosebit. O seara placutawinking si succes la fete.

| GicAx3mMetal a răspuns:

Te interesezi si te duci la un stilist profesionist si-ti spune el ce ti se potriveste cel mai bine. Fiind profesionist, automat ar trebui sa ai pe deplin incredere in el.