| Filip_Edi_1997 a întrebat:

Am un Penny Board si as vrea sa il vopsesc metalic adică să îi fac vopsea metalica. Ma puteți ajuta

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Pe materiale plastice e destul de greu sa vopsesti, ele se vopsesc in conditii speciale la fabrica.
Poti incerca cu asa zisul "Lovitura de ciocan", exista in mai multe culori.
Cel mai bine ar fi sa mergi la un service auto, vopsitorii de acolo te pot ajuta.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Din ce material este facut si cu ce fel de vopsea este acum vopsit?

| Filip_Edi_1997 explică:

Din plastic tare. L-am luat de la decathlon. PennyBoard oxelo

| Bula a răspuns (pentru Filip_Edi_1997):

Pe materiale plastice e destul de greu sa vopsesti, ele se vopsesc in conditii speciale la fabrica.
Poti incerca cu asa zisul "Lovitura de ciocan", exista in mai multe culori.
Cel mai bine ar fi sa mergi la un service auto, vopsitorii de acolo te pot ajuta.