| AlexGoodMan a întrebat:

Am un Xbox 360 modat Arcade nu Elite si as vrea sa iau mai multe jocuri am destul de mult dar e unul care imi place si nu e pe PC. A incercat tata dar nu mergea scria Play DVD cand puneam jocul si nu stiu cum sa il fac ca sa mearga am stricat multe CD-uri.Cine stie cum sa raspunda sau sa imi zica pe messenger id:alexpop1999

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Man ew nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa il imprumuti unui prieten si apoi ii ceri un CD si sa iti fac joc Si til face de obicei aia care sunt pe nume tony stiu sa fac chiar dar e ciudat c majoritatea au 8-9 sau chiar si 10 ani