| faranume a întrebat:

Am vazut acum cativa ani un film cu varcolaci.
Imi amintesc doar ca era vorba despre doua surori[blonde parca] iar una dintre ele se transforma in varcolac si incepuse sa-i creasca o coada.
Stie cineva cum se numeste filmul sau stiti un film asemanator?
Multumesc!kiss

6 răspunsuri:
| Cristary a răspuns:

Stiu un film asemanator: Blood and chocolate, e despre o fata varcolac, si este filmat in Romania - Bucuresti. Pup :*

| AlexSala a răspuns:

Am impresia ca se numeste Creatura sau ceva de genu'. Tin minte ca l'am vazut pe HBO de vreo 3 - 4 ori.

| AlexSala a răspuns:

Am impresia ca in 2004. Am cautat pe cinemagia, cinemarx. nu gasesc nimic asemanator. Chiar as fi vrut sa mai vad o data filmu', da' se pare ca ma'nsel in privinta cu titlu'. :-

| anku_4442 a răspuns:

Sincer nu stiu despre ce film este vorba big grin dar underworld e cu varcolaci si vampiri poate iti placehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Alex iti amintesti si in ce an a fost facut?

| t7tputd a răspuns:

Ginger snaps?

Întrebări recente