| alexadi04 a întrebat:

Buna TPU.am vazut mai demult un film de groaza cred ca era cu varcolaci. da nu am avut timp sa ma uit la el ca a trebuit sa plec de acas.si numi amintesc aproape nimic din el doar ca un tip a plecat de la o petrecere asu ceva de genu si in parcare a auzit un sunet infricosator si s-a ascuns sub masina de unde a vazut o pereche de labi de varcolac. cam atat. cine stie cum se numeste?

1 răspuns:
| Tabaldak a răspuns:

Nu stiu sigur despre ce film este vorba dar uite niste filme cu varcolaci poate il regasesti printre ele(bafta)! 1.Skinwalkers 2.Being Human 3.Never Cry Werewolf 4.Sanctuary 5. Wolf (1994) 6.Dog Soldiers 7. Underworld: Awakening (2012),Underworld (2003),Underworld: Evolution (2006) sper sa il regasesti si daca nu bucurate de filmele pe care ti le-am scris