| smile20000 a întrebat:

Am vazut ca multa lume vrea sa se faca categoria "anime". Voi ce parere aveti?

14 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Ar fi dragut...

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

@Nymphetamine Eu sunt fana anime happy Si chiar cred ca ar fi o idee buna thinking

| Nymphetamine a răspuns:

Fix! Asta ar mai lipsii... nici macar nu am vazut vreun fan anime pe site-ul asta.

| ArtisticWorld a răspuns:

Cool cat de cat.

| HaruhiFujioka a răspuns:

Da buna idee! Sunt fan anime! Le ador! Hai anime-urile!

| Autumnfeelings a răspuns:

Da ii o idee buna.

| tabittha a răspuns:

Ok

| KuKluXClannad a răspuns:

Hmmm nu ma incanta asa tare.

| XOXOyoXOXO a răspuns:

Hmm ar fi dragut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca ar fi buna categoria dar sa se numeasca desene animate si aici intra si anime

| AlcolicSmile123 a răspuns:

Nuuuuu e naspaaaaa adica sunt pe imvu si unii se uitau zi si noapte la el si nu mai apucam sa vorbesc cu ei si plus ca`s cam de copii mici...

| AlcolicSmile123 a răspuns:

Nu e naspaaaaa adica sunt pe imvu si unii se uitau zi si noapte la el si nu mai apucam sa vorbesc cu ei si plus ca`s cam de copii mici...

| Capriciosa a răspuns:

Iesind din discutie, ma exaspereaza avatarul tau.

Te pup, pa.

| AngelJustNight a răspuns:

Ar fi o idee excelenta deoarece sunt multe intrebari legate de animehappysi o categorie in + nu strica niciodata si nu cred ca ar deranja pe cinevahappy