| Ser9iu a întrebat:

Am vazut multe site-uri unde cica poti castiga iphone gratis... este adevarat? Cine a incercat si a primit?

3 răspunsuri:
| Ecea a răspuns:

Fi serios, pe internet nu poti castiga nimic.

| Aesir a răspuns:

Da poti primi este adevarat dar pentru asta iti trebuie un anumit numar de referali...care sa completeze o oferta gratuita.

| BlackPrincessCat a răspuns:

Iti pune niste intreari, nu? Daca e asa, sa stii ca nu este adevarat. Eu am trimis ca vreau si intrebarile la care am raspuns, dupa cateva intrebari se repetau. Daca este alteva, tot nu este adevarat. Minciuni care iti consuma din credit.