| ionucmarele a întrebat:

Salut a auzit cineva vreodata de site-ul freebiejebies.Am vazut ca parca castigi iphone-uri, pod etc daca iti faci cont si aduni referali.Este adevarat site? A incercat cineva si /sau a primit ceva?
Funda pentru cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am dat pentru ipad si a venit dupa vreo o saptamana

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este adevarat.

| ionucmarele explică (pentru anonim_4396):

Salut ai incercat si ai primit ceva?

| ionucmarele explică (pentru anonim_4396):

Man as vrea sa ma inscriu si eu dar am cateva nelamuriri iti dau id de mess sa vorbim.ciocan_ionut12@yahoo.com sau damil tu pe al tau te rog.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ionucmarele):

Am dat pentru ipad si a venit dupa vreo o saptamana

| eueueueueue a răspuns:

Este adevarat.Am facut eu cont si a doua zi am gasit 3 virusi in calculator.Te sfatuiesc sa nu intri.