| varcolaccc a întrebat:

Anul asta vreau sa cumpar artificii si petarde cat mai ieftin, stiti de unde as putea lua? ps:eu stau in Targoviste

Răspuns Câştigător
| FrozEenSoul a răspuns:

Salut frate big grin Gasesti in piata la 1 maiwinking acolo unde e bifurcatia aia si se vand flori. trebuie sa te duci la sf lui decembrie. Bafta

| varcolaccc explică (pentru FrozEenSoul):

Stiu man am fost si la pavcom si la 1 mai da am gasit numai cu 2 lei cutia da ma tiganesc eu si iau main ieftin, ma intreb daca la 30 de cutii le lasa la 1 leu big grin

1 răspuns: