| anonim_4396 a întrebat:

Are cineva coduri castigatoare de la promotia ursus untold sau ciuc premium? Pls

6 răspunsuri:
| Yurisa a răspuns:

Da, am castigat un bilet la untold 2019 dar mie nu imi place si nu pot sa ajung, il vrei tu?

| NintendoHackers a răspuns (pentru Yurisa):

Desigur ca il vrea, doar de asta a intrebat!

| anto15 a răspuns (pentru Yurisa):

Din pacate nici eu nu pot multumesc frumos.

| anto15 a răspuns (pentru Yurisa):

Din pacate nici eu nu pot multumesc frumos, eu întrebăm de alte premii care se pot castiga prin coduri

| Yurisa a răspuns (pentru anto15):

Este o promotie la rompetrom, la bon iti da un cod unde poti castiga o masina

| George_Togoi_1987 a răspuns:

Eu am un dop de ursus de si am un cod cu 4×4 Asa scrie si mai are niste litre si nu gasesc unde sa scriu codu