| Anonim5566 a întrebat:

Are cineva cont pe wattpad? Daca da (sau chiar daca nu), poate careva a ma ajute sa strang mai multi cititori? Povestea are vreo 15 capitole, dar nu e chiarr genul clasic. Cu toate astea, daca are 100 de cititori. Ce pot face?

2 răspunsuri:
| Geezgirl a răspuns:

Pai depinde de ce poveste este vorba. Daca merita ii pot face publicitate, fiindca pot spune ca sunt destul de cunoscuta pe Wattpad.

| Ravensdiaries a răspuns:

In primul rand ne-ai putea arata povestea. Daca are un fir narativ ok si e gramatica prezenta, o poti promova aici. Sunt mii de cititori.