| TutiQ a întrebat:

As avea nevoie de niste localuri in care sa imi pot organiza majoratul, in Iasi. Multumesc!

1 răspuns:
| Mudy a răspuns:

Sa stii ca nu e neaparata nevoie sa-ti serbezi majoratul intr-un local, cand ai putea iesi cu cativa prieteni sa le faci cinste sau sa-ti cumperi ceva interesant de banii primiti...Iti poti organiza petreceri de acest gen oricand, nu neaparat la 18 ani. Stiu senzatia...crede-ma e mai bine fara petrecere impopotionata.