| lola08 a întrebat:

As dori sa-mi cumpar o chitara electica[sa si invat sa cant la ea laughing] dar sa nu fie foarte scumpa gen 150-200 lei. Stiti site-uri?
Funda happy

11 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Soundcreation.ro recomand sunt foarte seriosi oamenii, dar nu cred ca vei gasi asa ieftin laughing

| 0rlando a răspuns:

Chitarele electrice, pornesc de la 6-700 de lei, fără amplificator.
Dacă vrei să înveți să cânți la chitară, cumpără-ți una clasică, nu costă mai mult de 200 de lei, iar una acustică decentă, costă de la 300 de lei în sus.

| RockNbeer a răspuns:

Esti nebun daca crezi ca poti invata pe o chitara cu un asemenea pret, o chitara decenta costa 600/700 lei, plus amp vreo 300.
Te-ar costa vreo 1000 tot big grin

| o3oDYAo3o a răspuns:

Http://www.soundcreation.ro/......d7345.html ASTA E CEA MAI IEFTINA PE CARE AM GASIT.O :) SAU ASA:
http://www.partysound.ro/......8_173.html

| lola08 explică:

Sau clasica ca am auzit ca e mai usor sa inveti pe una clasica :-s

| xanda95 a răspuns:

O chitara electrica costa cel putin 600 de lei(destul de buna pentru un incepator)poate daca iti cumperi o chitara second-hand dar crede-ma sunetul nu e acelasi cu o chitara noua.De bani pe care tu ii ai poti sa cumperi o chitara clasica, acustica(peste 300lei).Si eu am o chitara clasica care m-a costat cu tot ce a mai trebuit 600 de lei si e foarte buna.Dar daca vrei sa inveti trebuie sa te pui pe treaba.

| Anonimus231463 a răspuns:

Prietene o chitara electrica e 600lei (6milioane bani vechi )winking
cel putin big grin

| Anonimus231463 a răspuns:

O chitara electrica e cel putin 600 leiwinking

| iulyro a răspuns:

Am gasit situl asta nu e cum vrei tu is foarte scumpe nu cred ca gasesti la 200 lei una electrica :d http://www.soundcreation.ro/......d489_2653/

| raducuuu23 a răspuns:

150-200 lei nu ai nici-o sansa happy