| Kyzz a întrebat:

As dori un desen facut in creion la o poza de-a mea... daca se ofera cineva sa faca un desen iar dupa sa faca poza si sa mi-l trimita sa dea add la idul de mess:naughty_kid14

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Intra aici clik pe choose file. Descarci o poza si o transforma in desen!
http://www.photofunia.com/effects/pencil_drawing_2
de fapt aici este site-ul de modificat poze online http://www.photofunia.com/ BY!

5 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

TPU nu este armata ta personală de artişti plastici, ok?
Hai, fuguţa în altă parte cu temele!

| necsarafa a răspuns (pentru kongeriket):

Ba copile iate dealtcineva el doar intreaba daca este vreun program de facut in creion o poza, iar tu sari ca idiotu cu gura

| gabipacurariu a răspuns (pentru necsarafa):

Esti prea infatuat si superior, omul a intrebat iar comentariul tau nu cred ca a l-a ajutat cu nimic, adica cred ca daca taceai... nu reuseai sa atragi atatea comentarii negative. Cred ca atitudinea asta nu face decat rau site-ului asta, si cer administratorului site-ului sa te radieze de aici pentru ca esti inutil.