| anonim_4396 a întrebat:

As vrea cateva statusuri frumoase dar nu copy paste de pe google daca stiti cateva spuneti-mi si me ca promit fundita.

Răspuns Câştigător
| Adina a răspuns:

Copilu` din mine se tine De nebunii intruna Dar nu-i pierd urma Il voi pastra in suflet pentru totdeauna:X

sunt asa cum sunt, cum nimeni nu ar vrea sa fie...sunt EU si atat!, cu nimic mai deosebita, dar, totusi ^DIFERITA^

Tine minte de unde ai plecat. Tine minte cine nu te-a tradat.Invata sa simti cine nu te minte. Scuteste-te singur de cuvinte.Ai sa vezi ca o sa-ti prinda bine. Cat sti cine e langa tine

Si Daca ei Nu O Sa-mi Mai Zica "Noapte Buna". Si Daca Nici Pe Strada Nu O Sa-mi Mai Zica "Buna" Am Prietene Care ma Suna Sa-mi Zica:Fataa, Esti De 1000 De Ori Mai Buna :X

•oAm pus SufLe† in cateva momente `! De azi stop:->Sentimente! O sa rad, O sa Traiesc. Dar fara s Iubesc`! Dar mereu, nu uiTa. Vei ramane Special iN viata mea:*•o°

Plec... dar o sa ma intorc[ candva ] Plang... o sa rad[ candva ] Nu`mi pasa, dar mi-a pasat[ candva ] Nu mi`e bine, dar o sa`mi fie [candva]

Am aflat mai demult ce inseamna sa te doara, am gresit si-am iertat si n-ar fi prima oara, am invatat sa mint sa m-ascund dupa cuvinte, am invatat sa tac si sa fiu mereu cumint3

i avut vreodata in viata ta o fata pe care s-o visezi si noaptea? sa nu-ti imaginezi viata fara ea, sa te doara-n 14 de alta? •

"• uneori cred ca as vrea sa am ceva pentru care sa lupt, ceva pentru care sa pot sa ma arunc de la etaj intr-un sevraj si sa mor fara regrete, dar nu stiu nicio fiinta sa merite sentimente. •"

3 răspunsuri:
| MusicisMusic a răspuns:

Distanta dintre doua personae nu va face decat sa alimenteze flacara din sufletul lor cu si mai multa DRAGOSTE

10 minute nu imi sunt suficiente pe zi sa vorbesc cu persoana la care tin insa si acelea sunt bune in aceasta era unde timpul zboara ca avioanele…

Viitorul consta in Trecut si Prezent
hm... sper sa te ajute...sunt scrise de mine big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O dragoste apusă e ca un vulcan. Nu ştii niciodata dacă a trecut pericolul de a izbucni din nou.
DND sortez nisip.
DND aspir la o viaţă mai bună.
Fericit cel ce nu suspină după ce nu are, şi se veseleşte cu ce are.
Nu-ţi face prieteni rapid, dar odata ce i-ai făcut, nu-i îndepărta repede de la tine.

Momentan, pe astea mi le aduc aminte. puuup :*

| CriSTiNELllla a răspuns:

Ingerash din cer picat ochii tai m"ai fermecat. dintr"o singura privire s"a ivit a mea iubire.sts.il ador.:X