| Crimen a întrebat:

As vrea sa ma apuc de bouldering. Eu as vrea sa incep pregatirea la ecran club. Ca mi se pare cea mai buna sala si cea mai ieftina. Acum astept sfatul vostru in legatura cu sala, si sa specificati si de ce.

2 răspunsuri:
| Crimen explică:

@justinbiber In primul rand e "profesionist" nu "profesionalist". Ai avut vreo experienta in legatura cu acest sport, si daca da ce nu ti-a placut

| justinnbieberr a răspuns:

Pai in privinta cu sala thumbs up buna alegere, in privinta cu sportul call meu proasta alegere... apucate si tu de altceva, crede-ma iti spune un profesionalist, apucate de innot, sau dans, sau curse cu bicicleta...