| mrsbeans a întrebat:

As vrea sa-mi iau o bicicleta si ma gandeam la un Pegas din colectia noua. Ma puteti determina prin povesti, amintiri, nazdravanii legate de Pegas sa-mi cumpar bicicleta? Multumesc. Dau si funda.

1 răspuns:
| Hirom a răspuns:

Pegasul este un model de bicicleta foarte vechi care daca il intreti in stare foarte buna poate valora ceva bani in viitor pentru ca nu mai sunt asa de multe ca in trecutwinking
Bicicleta este un stil clasic si pentru iubitorii de lucruri mai vechi e potrivitawinking