| usy313 a întrebat:

Asta nu e o intrebare, e doar un anunt : Azi, 17 Octombrie, e ziua de nastere a lui Eminem! Cred ca Marshall ar merita sa-i zicem un La Multi Ani, din partea fanilor, si nu numai de pe TPU. Merita Respect pentru tot ce a facut si ce va face! La Multi Ani EMiNeM!

8 răspunsuri:
| G a răspuns:

Chiar ma. laughing la multi ani!

| DoRu a răspuns:

Mda... La Multi Ani, EMINEM! Sa ai grija de tine, iti urez sanatate multa fericire bucurie si bafta in continuare, sa nu te lasi niciodata de cariera ta de cantaretz da' nici chiar sa ti se urce la cap chestia asta! Daca ai id lui Eminem spune-i aasta din partea mea. astept funda

| daiana a răspuns:

Da da da love struck
la multi ani eminem. love struck
apreciez mult de tot muzica ta. love struck

| aиdяaaa●• a răspuns:

La multi ani Eminem!

| FanMJJ a răspuns:

Happy Birthday EmInEm!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si crezi ca el vede asta? Sincer nu-l ajuta cu nimic, deci e cam aproasta pusa 'intrebarea'.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Multi Ani Eminem

| karolinutza a răspuns:

La multi ani!