| nutik a întrebat:

Nu adresez o intrebare ci fac un "anunt" ...Noni Razvan Ene si-a facut un id adresat fanilor : noniene92...

3 răspunsuri:
| Face2face a răspuns:

Iar tu de unde iai aflat idiu? Sau faci ca toti fanii inebuniti laughinglaughing?

| noniene a răspuns:

Acest ID e un fals ordinar nu am alt ID, noni_noni_2008 e singurul dar din cauza unor neseriosi ce au solicitat accept si cu cate 3 ID-uri lista a ajuns la nr.max. admis de yahoo si pentru. ca ei solicita accept cu noi si noi ID-uri nu mai pot comunica nici cu cei din lista deja admisi.

| IssaV a răspuns:

E fals id`ul