| guralivul a întrebat:

Ati avut vreodata o relatie bazata pe interes?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da...saracul de mine am bagat bani in ea parca era printesalaughing)dar trebuie sa mai trecem si prin astea...

11 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Nu treci prin viata daca nu ai avut o relatie bazata pe interes, totul este sa-ti mearga bine dar partea frumoasa ar fi ca la un moment dat sa te indragostesti de acea persoana, se intampla si asa.

| ioanaa a răspuns:

De asta inca nu am avut parte.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

NU!!...

regis
| regis a răspuns:

Nu. Cu toate ca am facut mai de toate in viata.

| cyufulyky a răspuns:

Mdea...am avut o relatie pe interes bazata dar nu ma refere la bani ci la faptul ca am fost cu un baiat doar pentru ai face in ciuda si gelos p actualu prieten...pe care il iubesc enorm acum:X:XX:X

| eeeeeeeeee a răspuns:

Nu, dar sunt tanara, am timpbig grin

| pppaaauuulllaaa a răspuns:

Da... dar foarte scurtatongue

| us3r a răspuns:

Nu, dar nici nu mi-as dori sa am happy

| Uana_5406 a răspuns:

Sunt contra acestui tip de relatie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da...de 2 ani de zile si cateva luni bune avem o relatie bazata pe interes care este destul de bine intretinuta.Interes financiar, sexual sau de alta natura fara prea multa dragoste. La inceput cel putin, a fost o mare minciuna, acum a devenit relatie de lunga durata, cu grea cale de intoarcere!

| morticia a răspuns:

Am incercat dar am ajuns la concluzia ca nu pot trai langa cineva pentru care nu simt nimic