| Loly a întrebat:

Ati castigat vreodata la concursuri? Care a fost cel mai mare premiu castigat?

6 răspunsuri:
| Betty a răspuns:

Eu am castigat acum vreo 2 ani la loto aproape 600 de euro love struck nu imi venea sa cred laughing eram socata laughing
si acum multi ani la bingo (atunci cand era pe pro tv) 10 milioane laughing
si stii care e faza tare? nu am jucat constant... in ambele cazuri a fost ceva de genul: hai sa iau si eu un bilet, ca si asa nu am mai jucat de mult, poate castig si eu ceva laughing
am mai castigat o data la un concurs scolar cu niste biletele extrase... mai castigam cand eram micuta la lozuri, pe care eu le alegem love struck imi amintesc ca de fiecare data cand castigam ceva parintii imi luau oua kinder de toti banii laughing
am avut odata o faza pe care o regret si acum si am jurat ca nu mai fac. m-am oprita la lozuri, am pus mana pe unul, am vrut sa il iau, am stat putin si m-am razgandit si am luat altul; nu castigasem nimic. mai era o persoana langa mine dupa ce am luat eu lozul necastigator, el l-a luat pe cel care am pus eu mana prima data, surpriza! lozul nu numai ca era castigator, dar a castigat o masina! imi amintesc ca am plans, nu ca aveam neaparata nevoie de masina, ci de ciuda; masina aia trebuia sa fie a mea! de atunci cand pun pana pe un lucru, ala e! laughing
te sfatuiesc si pe tine sa faci la fel love struck

| DianaPrepelita a răspuns:

Da. mai ales la olimpiade dar uite care cred eu ca sunt cele mai mari realizari ale mele
Am reprezentat Romania la Eurovision in 2006
Am castigat premiul I la festivalele din Arad, Bucuresti, Techirgiol, Craiova, Dorohoi, Baia-Mare, si Tecuci
Premiul II la festivalul international,, O Europa deschisa,, Moscova 2004
Premiul II la festivalul,, Aurora Boreala,, Bulgaria 2004.
Daca ai indoieli, uite siteul meu http://www.dyamusic.ro/

| Ţepeşu a răspuns:

150 de lei

| robert123 a răspuns:

Un papitoi la coca cola

| βeβeℓușa a răspuns:

Pai eu am fost la un concurs de miss la care am castigat 2 miliarde:*

| NicolaeCotet a răspuns:

Buna intrebare eu am castigat la un concurs in clasa a 3 parca cu 2 copii de la mine din clasa kinder se numea parca nu-s sigur si am castigat 2 palete si 3 mingi pe ping-pong. era totusi o problema noi eram 3 paletele 2 asa ca eu n-am primit (bine eu am facut totu dar na ce eram de ma certam pentru o paleta urata de 5 lei cand am magazin aproape deci le-am lasat-o lor practic nu am premiuwinking )