| KungFuPanda a întrebat:

Ati castigat vreodata ceva pe net?happy Un premiu, ma refer(bani, obiecte).

Răspuns Câştigător
| DEBrown a răspuns:

Da! Am castigat pe www.taraluiandrei.ro 2 bilete la un concert Phoenix in Sibiu (iulie 2010). A trebuit sa trimit o fapta buna prin mail si am fost unul din cei 50 de norocosi.;) Oricum a fost bestial, mi-am schimbat complet parerea despre aceasta trupa cand am auzit-o live, canta mult mai bine decat altii din ziua de azi.

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

"Doar" prieteni si experienta.

| noktambul a răspuns:

O minge de fotbal de la Heineken

| ghineanamaria a răspuns:

Da 1000 de euro dar am participat ca inca 4 colegi uite link sa nu crezi ca te mint http://www.impreunapentrufiecare.ro/......ojdeni/107

| OvidiuDanzka a răspuns:

Cu mesaje introduse pe net
Winston 2 stick-uri 4gb ambele in acelasi pachet, am ras putin :))
Kent Si marlboro, brichete la greu, o minge.
Cola cand eram mic pager, radio si eternele sticle de cola la 0. 5

Aaaa da si a fost candva pe un site :-? www.hell-zone.ro daca nu ma inseala amintirile, un concurs care presupunea castigarea unui turneu cs si am castigat un mouse loghitech g5, abia aparuse mouse ala si era un "must have"

| rakebackace a răspuns:

Tot ce am castigat pe net a fost din poker. Dar mai degraba banii aia castigati au fost munciti la cat m-am chinuit sa invat jocul si sa fiu pe profit happy

| ToNy_4515 a răspuns:

Nu

Fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da 500 ron la missbimbo acum 1 an

| JoCkEr_1275 a răspuns:

Am castigathappy