| stefy3663 a întrebat:

Stie cineva daca a jucat vreodata pe www.tamagochi.ro a castigat acel premiu?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, un pix cu radio si casti

9 răspunsuri:
| kamikaze a răspuns:

Eu am concurat este bestial am primit un mp4 dar fara casti nu stiu de ce.Ar trebui sa-i dau in judecata? Pentru ca acolo arata si castile...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.tamagochi.ro/pet-puffy72

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stefy3663 cum ai reusit sa te inscrii la joc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai primit premiul?

| Rosalie_9695 a răspuns:

Un baiat de la mine din clasa a participat si a castigat un PowerBall. love struck

| AdiFCSB a răspuns:

All cand castig prin ce ma contacteaza ca am castigat premiul... plzz spuneti-mi. mersi happy

| stefy3663 explică:

Misto vad ca multa lume a castigat dar am o intrebare pentru voi webcam catelus e cam des ales si s-ar putea sa nu mai aibe atunci ce imi recomandati pix cu casti sau boxe philips? apropo va rog mult dati-mi si un vot please...

| ashley24tisdale a răspuns:

Si eu am concurat si am castigat un mp4 incearca si tu :X