| geaa96 a întrebat:

Ati citit cartea cele 50 de vici ale domnului grey? Cum vi se pare?

1 răspuns:
| Tataru_Oana-Gabriela_1988 a răspuns:

Am citit varianta in engleza inainte de a fi publicata, am inteles ca exista doar mici diferente intre ele! Din punctul meu de vedere e o carte interesanta, este o buna lectura de vacanta; pentru mine este inca o poveste de dragoste, cei drept incarcata de scene erotice, dar care te face sa si visezi putin cu ochii deschisi. Merita citita daca iti plac cartile de acest gen!