| mirunaioana a întrebat:

Ati fost la piesa " STRAINI IN NOAPTE" cu Florin Piersic? Daca da, cum vi s-a parut? E buna? Despre ce e vorba in piesa?

Răspuns Câştigător
mira
| mira a răspuns:

Nu este vorba despre o opera dramatica de o mare valoare, insa ea dobandeste stalucire prin jocul protagonistilor.Marele public gusta acest spectacol gratie textului accesibil si multiplelor rasturnari de situatie.Cauta pe net o cronica dramatica si vei afla subiectul.In esenta este o drama familiala cu elemente de comedie.

1 răspuns:
| Klara a răspuns:

Piersicul ii clujean de-al meu, deci...se intelege de la sine love struck