| paulbmro a întrebat:

Ati vazut filmul "Alice in Wonderland"? Cum vi s-a parut? Eu am gasit un site unde se poate castiga pe DVD: http://movies.afy.ro/concurs. Merita sau nu filmul?

Răspuns Câştigător
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Mie mi-a plăcut mult filmul.Probabil m'a atras mai mult pentru că e regizat de Tim Burton şi faptul că joacă Johnny Depp în el. Ce pot să zic, caracterele sunt foarte interesante, decorul şi vestimentaţia sunt absolut superbe.Eu zic ca merită să'l vezi happy

4 răspunsuri:
| DiDi a răspuns:

E foarte interesant filmul, merita vazut. L-am urmarit impreuna cu o prietena si sincer, chiar m-a impresionat. Ahh, si sa nu-l uitam pe Johnny Depp, un actor excelent.
Da, chiar merita vazut filmul, iti doresc vizionare placuta!happy

| Live.Laugh.Love a răspuns:

D l-am vazut. povestea e bazata pe clasica '' alice in tara minunilor '' merita zic eu

| andreikai a răspuns:

Eu l-am vazut la Imax si aveam asteptari mari de la film... Tim Burton regizor, Johny Deep in el...
Insa stii cum se spune : La pomul laudat nu te duce cu sacul. M-am plictisit groaznic. Poate ca nu am fost eu atras de povestea lui Alice in tara minunilor, poate ca am sperat la mai mult... insa pentru mine este cel mai slab film pe care l-am vazut in ultimul timp. Povestea subtire rau, jocul actorilor mediocru iar efectele speciale la fel.
Deci nu merita.

| lydd a răspuns:

Mrita!
uite-te latrailer sa vezi