| cornculapte a întrebat:

Ati vazut filmul Alice in Wonderland al lui Tim Burton? Cum vi s-a parut? Mi s-a parut sec, banal si a deviat mult de la conceptul initial al Wonderland-ului. Alice a fost asa si asa, la un moment dat nu-mi pasa daca i se taie sau nu capul. Sunt singura care a suferit o dezamagire pe atat de mare pe cat au fost asteptarile?

5 răspunsuri:
| andrei a răspuns:

Pai sa facut in 3D si multi critici au zis ca nu trebuia...
e un film pentru copii mici care nu au citit cartea iar faptul ca a deviat mult e din cauza ca nu era prea interesanta cartea pentru autor asa ca as chimabt ceva... mie mia palcut jonny dep(sau cum so scrie)

Bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| RoxiLiciousss a răspuns:

Mie mi-a placuthappy