| HEYO.ro a întrebat:

Avem nevoie de idei de competitii pentru HEYO.ro. Ce concursuri ati vrea sa mai facem pe Heyo? Dati-ne idei happy

12 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Cel mai interesant look(personal), cel mai mare poet roman, cea mai inedita poza(personala), cel mai accentuat bronz, cei mai frumosi umeritongue, cei mai profunzi ochi...etc

Janina
| Janina a răspuns:

Cel mai frumos peisaj surprins de noi!

| DenissaDeea a răspuns:

Pai un concurs frumos si atragator ar putea fi un test de inteligenta, o mica descriere despre un anumit celebru, cea mai interesanta intrebare, cea mai frumoasa poezie scrisa de fiecare in parte din propria gandire, cea mai buna reteta de tort, aperitiv etc etc.

| maryana5 a răspuns:

Un concurs de antonime thinking
de exemplu thinking opusul opusului thinking
sau cine a fost primul caine pe luna thinking

cine se prinde are un -cico- rolling on the floor

xoxooo, mary peace sign

| Dl.Inginer a răspuns:

Cea mai frumoasa cladire terminata contemporan.

| Kyky a răspuns:

Cine e cel mai talentat la desenat? (Poze cu desene proprii)...

Răspuns utilizator avertizat
| zamfira a răspuns:

Cea mai tare caricatura din toate timpurile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele mai sexy gropitzehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele mai dulci buze, cele mai lungi gene, cel mai lung par etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai tare boacana/patanie/faza din liceu!

| flavy a răspuns:

Cel mai tare blog big grin