| Mihaela1100 a întrebat:

Aveti ceva activitati anti-plictiseala in autocar? merg in,, excursie" cu scoala la mare si de fiecare data ne plictiseam ( ascultam muzica, jucam adevar si provocare spuneam bancuri, jucam carti dar ne plictiseam la un moment dat... vreau sa facem ceva mai amuzant si nu a inspiratie tongue

1 răspuns:
| dey11 a răspuns:

In ultima excursie in care am mers ne-am distrat destul de mult facand karaoke in autocar. Sau canta melodia: se scriu titluri sau versuri cunoascute pe biletele si se extrag. Sau mima... Poate si intrebari de culturaa generala, faceti niste echipe... Distractia vine incetul cu incetul. Daca s-a aprins scanteia, totul e gata.