| KawaiiPotato6969 a întrebat:

Hei TPU c: Merg intr-o tabara cu o prietena si vreau sa imi spuneti cateva activitati care sa ne omoare timpul. Poate alte chestii,nu adevar si provocare si sa jucam carti.-. Funda cele mai multe activitati interesante, si poate mai "retardate" c:

1 răspuns:
| Zhang_Nana_1978 a răspuns:

1)Bătaie cu apa
2) beți suc pana începeți sa va urcați pe pereți
3) ungeți cu pasta de dinți toate ușile vecinilor
4) daca sunteți fete - mergeți și faceți rost de nr unor băieți, îi sunați la tel. Și declarați dragostea față de ei apoi închideți( sau altele)
5) daca sunteți băieți, mergeți și stați pe scară cu o felie de pizza și atunci când trece cineva pe akl, aruncați pizza fix pe picioarele lui și ziceți scuze apoi luați felia și o aruncati pe jos și fugiți

Întrebări recente