| ELEMENT3110 a întrebat:

Azi am vorbit cu doamna diriginta si i-am zis ca as vrea sa ma invoiasca azi si va suna mama mea!
Ce as putea sa le spun colegilor cand o sa ma intrebe de ce am plecat?(,, Ce am facut?" de am lipsit )

Răspuns Câştigător
| andreicaia99 a răspuns:

Nu trebuie sa le dai explicatii. poti spune ca ai avut o programare la doctor sau ti-a fost rau.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ei nu au nici o treaba.Nu ei trec absente in catalog.Bine ca te-ai invoit.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da de ce trebuie sa le dai raportul lor? le spui de ce ai lipsit si gata? nu inteleg de ce trebuie sa inventezi scuzele lui peste?

| Bog312 a răspuns:

Am avut niste probleme...

| Georgiana_Radu_1991 a răspuns:

Sau mai poti spune ca ai avut o problema si sa nu mai insiste sa le spui

Funda?