Întrebare recomandată | Bisbiavatar12 a întrebat:

Bicicletei mele i se misca axul impreuna cu pedala de la "baza", ca sa spun asa. Ce e de facut? Stiu ca la vulcanizare fac doar roti, asa ca nu o sa ma duc acolo.

1 răspuns:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Cum iesi din bloc la dreapta, a 2 a strada la stanga si prima la dreapta dai de atelierul de biciclete specializat in axul pedalelor. Sau te ajuta mosul ala pensionar de la scara vecina la care i-ai dus paine de atatea ori cand era cald si nu putea iesi pe soare.