| TheLastDancer15 a întrebat:

Buhuhuna! Urmareste cineva de aici Nini? eu dabig grin. Ce parere aveti despre tony? [pe numele lui real Juan Pablo Urrego big grin ] Vi se pare de treaba? frumos? cool? intrebam si eu. Ce credeti despre el?

6 răspunsuri:
| Andreea_7940 a răspuns:

Da eu ma uit... mie imi place "Nini"desi pare un serial copilaresc. dupa o zi grea e bienevenita o portie mica de ras.Imi place Tony e simpatic.Cred ca fiecare personaj are cate ceva ce face interesant serialul.Imi plac Tony, ambasadorul, Martin etc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

It's nice to be with actors because I was in a classic film I even learned English, Romanian Am fost la un unchi din Romania si mi s-a parut interesanta limba asa ca am invatato.Si sincer va spun voua personal sper sa fie mai mult decat un serial! Sper ca va place serialul! Eu o sa mai fiu in Romania cam inca 2 saptamani pana reincepem filmarile. Da Pablo e foarte bun actor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tony e adorabil dar cand o insala pe chow e un idiotangry ma rog pana la urma totu e okbig grin

| Hebi a răspuns:

Da si eu urmaresc imi dati un site unde pot sa ma uit online sau ceva?

| roobert a răspuns:

Mie imi place tony dar mai mult Tomas si foarte foarte mult NINI

| Andreea_9030 a răspuns:

Eu da tony e dragut