| DeniiiD_2779 a întrebat:

Aceasta intrebare e valabila pentru cele/cei( thinking ) care joaca Lady Popularbig grin.Se pastreaza mobila din apartament daca te muti thinking
Vreau raspunsuri concrete nu de genu :incearca.sau de ce pui pe site`u asta o asemenea intrebare chatterbox.
Mersi Anticipat :*:*

5 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

Nu sunt 100 % sigura de raspuns, dar ma bazez pe faptul ca LP a copiat Miss Bimbo, iar acolo daca te muti mobila se pastreaza, doar ca trebuie sa o rearanjezi in noua casa. big grin

| Bubiko a răspuns:

Da. Se pastrateaza acolo la editeaza camera.

| zapacel a răspuns:

Da, se pastreaza. ti-o spun din proprie experienta!

| ✿puffa✿ a răspuns:

Nu cred ca se pastreazabig grin...adica asa am auzit ca eu nu m-am mutat.sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se pastreazawinking