| Cristianne a întrebat:

Buna all! Peste cateva saptamani e ziua celei mai bune prietene si as vrea sa ii fac ceva mai special... daca se poate pe calculator pentru ca eu stau in franta si nu o sa pot sa merg la ziua ei pentru ca e in timpul scolii.Ma gandeam sa ii fac un video cu poze si sa scriu aproape dupa fiecare poza ceva, numai ca nu stiu cum sa fac videoclip-uri si sa si scriu.De fapt nu stiu sa fac videoclip-uri.Ma puteti ajuta va rog frumos?
Fundita la cel mai bun raspuns!

2 răspunsuri:
| Miruniky a răspuns:

Ti-as raspunde la intrebarea cu video dar nici eu nu stiu sa fac...eu ma gandem ca ai putea sa-i faci ceva de genu' in powerpoit(ppt).-se pot adauga imagini pe fundalul pe car ti-l alegi. poti sa srii, iar pozele pot fii prezentate in diferite moduri(cum iti alegi-de sus in jos...etc.)

| singuraticul21 a răspuns:

Buna eu iti dau alt sfat ti-as zice sa ii faci un album foto is programe destule pe net cu tine si cu ea ceva ce va legat pe voi 2 cred ca ar impresionaua
Succes