| diana_3660 a întrebat:

Peste o saptamana e ziua celei mai bune prietene si ma gandeam sa ii fac ceva unik ceva special dar nu stiu ce.Dau fundita

Răspuns Câştigător
| вяυηєтѕιкaa a răspuns:

Pai daca persoana respectiva se ingrijeste i'ai putea lua un set de creme,un parfum,lac de unghii,esarfa,o rochie, obiecte vestimentare, o bluza. Iar daca nu se ingrijeste un aparat foto, mp3, o rama in care se afla o poza cu voi 2, o cana personalizata sau o bratara din aur sau argint cu ceva pietre pretioase. Sper sa te ajute... :** XoXo Ema. :**

| diana_3660 explică (pentru вяυηєтѕιкaa):

Merci mult dar nu stiu de ce nu ma lasa sa dau fundita poate ca nu am mai intrat de foarte mult timp si e aia?

4 răspunsuri:
| Evonne a răspuns:

Deci, ii poti cumpara un parfum si ciocolata dar sa atasezi si o scrisoare in care sa scrii despre prostiile care le-ati facut impreuna si chestii de genul. Alte idei nu am, eu cel putin asa as face. ^^

| Allinutzsa a răspuns:

Cand a fost ziua prietenei mele cele mai bune, tot asa nu aveam idei. Dar in cele din urma i-am luat un ursulet (mai mare) pentru ca merita, pe care l-am imbracat cu un tricou personalizat cu o poza cu noi doua, iar sub poza scria "Te iubesc nebuno"..Bineinteles pentru ca asa ii spun eu.

| IoSiAtat a răspuns:

Www.cadoria.ro. Uite aici sunt tot felul de chestii ( cani, plusuri, bratari, globuri, rame..etc) poti scrie ceva, sau poze cu voi 2 :* sunt foarte ieftine si ajung in 2-3 zile lucratoare >:D< ...eu tot de aici iau :*. Funda?
:*