| angelinthenight a întrebat:

am 12 ani si de halloween voi fi plecata in excursie! eu vreau niste farse sa fac daca tot cade de halloween...

vreau cat mai multe farse ca va fi o noapte luuuunga devil

P. S si voi avea si petrecere ca cade de halloween

sa nu fie costisitor ( sa fie greu la confectionat, greu de gasit -cumparat etc)

Răspuns Câştigător
| DevilLife a răspuns:

laughingincearca sa pictezii colegii de camera cu pasta de dinti atunci cand dorm.va fi super amuzant sa ii vezi cum se spoiesc ei singuri cu pasta pe fata. fura-le hainele cand fac dus si ascunde-le.sau fura-le chiar costumul de halloween si imbraca niste perini cu el si agata-le de usa.pai poti incerca si faza cu laxitivele daca te crezi mai rea... dar asa le distrugi si lor seara.(nu te indemn la asa ceva dar eu si gasca mea de fete am facut si prostii din astea). mai poti pune pasta de dinti in pantofi sau chiar lipicilaughingpoti sa le desenezi pantofii cu creion de ochi si sa faci moci pe ei si alte chestii.

sunt multe lucruri, simple dar de efect.big grinsper ca primesc funditatongue

1 răspuns:
| Romancutza a răspuns:

Pai. daca dormi cu cineva care nu-ti prea place de ce nu il muzgalesti pe fata si dupa faci foto...sau cand doarme.

Întrebări recente