| PrintiiiisaTa a întrebat:

Buna happy
Am Alcatel one touch 918.Se poate sa imi schimb androidul? Adica sa am alt aspect la telefon? Vreau sa imi descarc de pe Magazin Play, se poate?happy

2 răspunsuri:
| Zoey112 a răspuns:

Pai sora mea are andorid si o luat de pe google play o aplicatie in care poti de exemplu sa arate ca windows sau ca in alte moduri

| george199520 a răspuns:

Buna.din pacate nu se poate.am avut si eu la feldar a trebuit sa-mi schimb telefonul si mi-am luat samsung.la nici un telefon nu poti schimba androidul.depinde si ce android ai.