| gaby140 a întrebat:

Am blocat pe cineva pe Facebook si as vrea sa stiu daca acea persoana mai poate vizualiza conversatiile dintre noi. Imi puteti da niste raspunsuri?

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Q69 a răspuns:

Daca o persoana este blocata esti invizibil/a pentru persoana respectiva

| NagatoTenseiHD a răspuns:

Sallz.
Dai privace setting. Dupaceea e la Blocked People and Apps in stanga ceva (Manage Blocking) si pe primul rand scrii numele ei/lui si dai unblock.
Baftaa.

| gaby140 explică (pentru NagatoTenseiHD):

Nu cred ca m-ai inteles bine, vreau sa stiu daca acea persoana mai poate vedea conversatiile pe care le-am avut amandoi nu cum o deblochez!