| isabella21 a întrebat:

Buna,
am de facut o invitatie de nunta care sa arate ca si prima pagina de ziar, dar nu imi iese nici cum sa aranjez ce am de scris acolo ca si cum ar fi un ziar.imi poate explica cineva si mie cum se face? pls...
Multumesc mult

1 răspuns:
| DianaAndra1 a răspuns:

Unde vrei sa o faci? pe pc? uita-te la un ziar si te inspiri de acolo.sau mai bine! ia un ziar, o revista de nunta si taie cuvinte de acolo. lipeste-le, pune o poza cu cei doi miri si tadaam laughing. daca am timp iti fac eu o lucrare. pe phoshop/photoscape(adica pe laptop), iti scriu un mesaj daca am timp sa o fac, lasandu-ti id-ul. :d. succes si tie! happy