| Ioana_9544 a întrebat:

Am downloadat photoinstrument si imi da voie sa modific poze, dar nu pot sa o salvez. Stie careva cum pot sa salvez si poza?

Răspuns Câştigător
| Zzzo a răspuns:

Photoinstrument winking e cel mai bun, nu se pot salva direct pozele ptr. ca iti trebuie nu stiu ce key si adresa, dar cand ai terminat de editat, apesi print screen Sys Rg acolo mai susu de tastele ptr. jocuri > si paste in paint acolo unde-i patratu ala apaesi si o decupezi> apoi iar paste si o salveziwinking sper ca te-am ajutatlaughing big grin nu sunt foarte explicita...darhappy

2 răspunsuri:
| Zuzy_5165 a răspuns:

Pizap

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am avut programul ala si nu puteam sa salvez pozele.Ca sa faci asta, trebuie sa cumperi programul, altfel nu se poate.