| CanDy_2772 a întrebat:

Heii! Am si eu o intrebare.Cu programul Photoinstrument cand modific o poza si vreau sa o salvez imi zice nu stiu ce sa ma inregistrez.Si la site imi da ceva de cumparat.Nu stiu ce sa fac? Fundalove struck

Răspuns Câştigător
| xAnita a răspuns:

Da intr-adevar! Am si eu programulhappy
Trebuie cumparathappy. dar ca sa ai poza editata ai putea face un printscreen apoi s`o decupezibatting eyelashes. Eu sincer asa fac>big grin

6 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Spune mai clar tot mesajul!

neluL
| neluL a răspuns:

Ia de aici Photoinstrument FULL http://www.megaupload.com/? d=B8YYSCQO si nu o sa-ti mai ceara sa cumperi nimic! Sterge-l pe cel vechi! Bafta!

| Ciprian a răspuns:

Nu ai ce face decat sa cumperi varianta intreaga a acelui program.

| xAnita a răspuns:

Multumesc mult pentru fundalove struck!

| dede070707 a răspuns:

Iti trebuie licentawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu te lasa sa salvezi, poti da un print screen(pe tastatura ai un buton chiar deasupra sagetilor). Dupa ce ai modificat poza ai grija sa se vada pe ecran si apasa pe acel buton. 2deschide pain si dai paste, dupa care inlatura ce e i njurul pozei.
probabil programul nu te lasa sa salvezi pentru ca trebuie sa il cumperi mai intai.