| Anonimacuprobleme a întrebat:

Am inceput un blog pe youtube si asi vr sa fac un adevar si provocare lasati-mi intrebari si provocari in limita bunului simt

9 răspunsuri:
| IncredibleJoker67 a răspuns:

Te provoc sa mergi la un cersetor sa-i dai un leu si sa-i zici. ''Acun esti bogat iti poti cumpara o vila adevarata!''

| MariiMelon a răspuns:

Te provoc : - sa te duci la un om mai in varsta si sa il intrebi de ce te-a parasit.
- sa mergi singura pe strada si sa canti colinde.
- sa intrebi lumea de pe strada daca nu cumva l-a vazut pe verisorul tau, Harry Potter, zburand cu matura deasupra lor.

| Anonimacuprobleme explică (pentru MariiMelon):

Prima e chiar prea /prea, prea neobrazata. chiar daca asa trebuie sunt la inceput!

| georgyanna22 a răspuns:

Te provoc sa te filmezi dansand dupa o manea si sa te pui pe youtube

| Ajjdks a răspuns:

Avand in vedere ca ai 11 ani si ca nici nu stii sa scrii in limba romana, de ce ai dori sa iti faci un videoblog?

| Anonimacuprobleme explică (pentru Ajjdks):

Avand in vedere ca nu ai raspuns la intrebarea pusa de mine de ce te intereseaza si se vede dupa comportament ca tu nici 10 ani nu ai!

| Anonimacuprobleme explică (pentru Ajjdks):

Ok.,. va multumesc pentru provocari o sa incerc sale fac pe toate dar puneti-mi si intrebari!

| Ajjdks a răspuns (pentru Anonimacuprobleme):

Ai grija cum vorbesti!

| mirinutza a răspuns:

Te provoc sa te duci pe strada si sa spui tuturor ca ai cistigat la loto 3 lei