| denyswk a întrebat:

Buna am nevoie de ajutor: eu si cateva fete de la scoala ne-am inscris la o scena de teatru despre droguri si avem nevoie de idei va rog dau fundita :*:*:*:*

3 răspunsuri:
| AnaAmalia31 a răspuns:

Puteti face o sceneta cum una dintre voi s-a drogat si comportamentul pe care il are, iar voi cum o puteti ajuta! Si daca vreti puteti pune si pieda "Antidrog" pe fundal! Mai puteti face un afis si sa aveti niste tricouri, de exemplu cu :"I like life" sau "Stop!"

Multa bafta!winking

| backback a răspuns:

Primul an de liceu.Gasca noua, anturaj nou, apar drogurile, si dupa aia faceti si voi cum incepe sa iti distruga viata incetul cu incetul

| Lola23 a răspuns:

Pai cate sunteti? ...ca am niste idei da depinde cate sunteti in grupa.