| lolitawiki a întrebat:

am nevoie de ajutor...fratele meu si-a cumparat de curand o sapca de rapper, intre timp a murdarit-o, iar eu, nestiind cum sa o spal am bagat-o la masina de spalat si s-a stricat. acum ce fac? cum sa o repar sau sa fac sa fie la fel? pot oare sa o apretez?
va rog, ajutati-ma!
fundalove struck

15 răspunsuri:
| xBya a răspuns:

Sapca de rapper? Exista asa ceva? Si de ce trebuie tu sa i`o speli? confused Sau mai important, cat de retard sa fii sa porti asa ceva?

| Iasmi99 a răspuns (pentru xBya):

Stii..Nu numai retardati poarta asa ceva laughing

| xBya a răspuns (pentru Iasmi99):

A, nu? Si de ce ar vrea un om zdravan la cap sa poarte sapca asta de rapperi? Ca nu-l face cu nimic mai dur/cool/smecher sau ceva gen. Nici macar IQ`ul nu i`l mareste... Il face doar sa para ce nu e, nimic retard in asta.

| Iasmi99 a răspuns (pentru xBya):

Aa.Tu porti lucruri care te fac mai cool/dura/smechera sau desteapta? laughing Na fiecare cu gusturile lui :* Sunt tipi/tipe care le sta super bine cu sapca de rapper.big grin il face sa para ce nu e? Adica ce nu e? rapper? laughing poate ewinking

| xBya a răspuns (pentru Iasmi99):

Nu, nu port lucruri care ma fac sa par altcumva decat sunt. Ar fi aiurea & inutil.
'Sunt tipi/tipe care le sta super bine cu sapca de rapper', ca tot vorbeam de sepci de rapperi si retarzi. Tie iti suna a limba romana ce ai scris acolo? Ca mie nu.
Sa fi rapper ce inseamna? Sa asculti rap? Oricum e destul de deplasat sa te imbraci in functie de muzica pe care`o asculti.

| Iasmi99 a răspuns (pentru xBya):

Da, am scris corect big grin Si daca porti o sapca de rapper nu trebuie sa fi neaparat rapper..adica totusi, nu te poti imbraca cu ceva din piele oentru ca na "esti rocker"? sau cum gandesti tu? laughing

| xBya a răspuns (pentru Iasmi99):

Sa mori tu ca e corect? Urat, urat, foarte urat. Sa porti o sapca de rapper, ca asculti sau nu rap, e ca si cum ai purta un nas d`ala rosu de clovn, ca te duci sau nu la circ. Tot ampulea, amandoua.

| Iasmi99 a răspuns (pentru xBya):

Da, e foarte corect. big grin Daca nu iti place tie inseamna ca e urat? laughing

| xBya a răspuns (pentru Iasmi99):

Nu`mi place nici mie si nici limbii romane ce`ai facut cu ea. Doar ca sa-ti sterg ranjetul ala tamp de pe fatau, corect e 'Sunt tipi/tipe CARORA le sta super bine cu sapca de rapper'. Feel better now? No? Oh, great.

| Iasmi99 a răspuns (pentru xBya):

Aha laughing tu cu gandirea ta, m-ai dat gata laughing

| andreisandu28 a răspuns (pentru xBya):

Nu cred ca stii despre ce este vorba...

| xBya a răspuns (pentru andreisandu28):

A, nu stiu?
Explica-mi atunci.

| mihaituneup a răspuns:

Cum sa se strice spaca. e imposibil...
in fine, incearca la croitor...

| Cristina64 a răspuns:

Depinde cum "s-a stricat".sad...Cea mai buna solutie este sa ii cumperi una noua... funda?happy:d

| lolitawiki explică:

Eu v-am intrebat ceva...nu am dorit sa va dau subiect de discutie, dar in fine... daca ati vazut asemenea sepci, materialul din care sunt confectionate este dur, dar daca se spala la masina automata se strica si nu mai sta la fel, oricum,,, multumesc,,.