| Diix a întrebat:

am nevoie de foarte mare ajutor! saptamana viitoare, sambata in 19.11 este ziua celei mai bune prietene ale mele. Ea spune ca nu are timp sa isi organizeze petrecerea asa ca nu si-o va tine. Stiu ca inseamna foarte mult pentru ea, a asteptat aceasta zi de foarte mult timp, iar acum... Eu m-am gandit sa ii organizez o petrecere surpriza. As avea nevoie de ajutorul vostru! Daca imi puteti da site-uri cu tot felul de teme de petreceri (o sa o organizez acasa la ea), tot felul de idei de petreceri, decoratuni tot ce are legaturi cu petreceri.

1 răspuns:
| 123Julia a răspuns:

Daca vreti sa va pictati pe fata eu o sa iti dau imagini https://lh3.googleusercontent.com/......vfairy.jpg